AKCESORIA HOTELOWE 

  Minibary

  Suszarki łazienkowe

  Wózki bagażowe

  Mównice

  Słupki hotelowe

  Wózki hotelowe do housekeepingu

  Pomocniki kelnerskie

  Dostawki hotelowe

  Sejfy

Wybór akcesoriów hotelowych - sejfy hotelowe, bordery, mównice, wózki bagażowe, minibary, pomocniki kelnerskie.

Jako firma z bogatym doświadczeniem w branży meblarskiej, oferujemy Państwu także profesjonalne usługi w wyposażeniu obiektów hotelowych. Współpraca z profesjonalistami pozwala nam wychodzić naprzeciw potrzeb wymagającego rynku. Dzięki temu, zostaliśmy już docenieni przez naszych Klientów, których grono regularnie się powiększa.

Wciąż poszerzamy zakres naszych produktów, mając na uwadze ich jakość oraz styl. W obiektach hotelowych, poza podstawowym wyposażeniem, niezwykle ważne są dodatkowe akcesoria hotelowe - w tym pełniące funkcje zabezpieczeń, jak sejfy hotelowe.

Akcesoria hotelowe, jak mównice i minibary – są odpowiedzią na nieoczekiwane sytuacje, które w hotelach często mają miejsce. Poważni przedsiębiorcy, grupy pracowników z różnych krajów, czy osoby znane w branży medialnej, oczekują gwarancji wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa. Jest to możliwe dzięki profesjonalnej obsłudze personelu oraz dodatkach – dostępnych do użycia w każdej chwili.

Sejfy hotelowe to gwarancja bezpieczeństwa, zarówno dla Gości, jak i właścicieli obiektu. Pozwalają na bezpieczne przechowywanie przedmiotów o określonej wartości materialnej. Hotele są miejscem spotkań osób ceniących sobie wypoczynek i profesjonalne usługi. W zależności od standardu hotelu, muszą być spełniane różne kryteria.

Nasza firma jest otwarta na współpracę z właścicielami zarówno dużych, jak i mniejszych obiektów. Akcesoria hotelowe oraz sejfy hotelowe są niezbędne w przypadku każdego budynku użytku publicznego, oferującego konkurencyjne usługi w tej branży. Właśnie dlatego, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przedstawioną ofertą.