Letni outdoor taneczny

Letni outdoor taneczny

10 czerwca 2016

Sezon letni obfituje w szereg propozycji festiwali muzycznych, imprez towarzyszących, dni miasta, koncertów kameralnych czy eventów muzycznych w domach kultury. To propozycje nie tylko outdoorowe, ale także odbywające się w salach koncertowych. Jakie funkcjonalne rozwiązania czekają na spragnionych zarówno lata, jak i tańca?

Music+FestivalCzęsto udział w wydarzeniu kulturalnym wiąże się z ograniczeniami technicznymi lub brakiem odpowiednich alternatyw dla uczestników. Zdarza się, że organizatorzy wychodzą z błędnego założenia, iż publiczność zwykle biernie uczestniczy w koncertach i zaniedbują przygotowanie stosownego zaplecza tanecznego.

W dobie dzisiejszych nowoczesnych opcji na każdej przestrzeni istnieje możliwość zamontowania parkietu tanecznego o nieograniczonych parametrach i w dowolnych konfiguracjach. Podłoga taneczna jest kluczowym elementem we wnętrzach, które są szczególnie narażone na nadmierną eksploatację przestrzeni. Takie rozwiązanie pozwala zachować wyjątkowy charakter organizowanego eventu i swobodnie uczestniczyć w wydarzeniach muzycznych.

Wynajem akcesoriów i wyposażenia na imprezy sprawia, że możliwa jest obsługa nawet najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych, a zadowolenie uczestników świadczy o wysokiej jakości każdej realizacji.

IMG_3872-700x466Decydując się na montaż parkietów tanecznych, firmy eventowe mogą również liczyć na transport paneli w dowolne miejsce przeznaczenia, wsparcie techniczne ekipy montującej i w efekcie końcowym demontaż konstrukcji.

Podłogi taneczne dają gwarancję długotrwałej eksploatacji, są niezwykle wytrzymałe i stabilne. W panelach zastosowany jest innowacyjny system łączenia, co daje pewność, iż nie są one narażone na przesuwanie podczas użytkowania. Do parkietu dołączone są również obrzeża, które dodają całości wizualnego polotu.

Lato pełne festiwali może być jeszcze piękniejsze dzięki nieskrępowanej przestrzeni i funkcjonalnym rozwiązaniom technicznym, dlatego warto pomyśleć o montażu dodatkowych parkietów tanecznych dla uczestników eventów.

Pozdrawiamy, Meblebankietowe.pl

 
 
 

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również