Letni relaks w ogrodzie

Letni relaks w ogrodzie

1 lipca 2016

Lato, słoneczny żar, kolorowy ogród i strefa relaksu. Brzmi dobrze? Z pewnością. Kwiaty, drzewa, miękki trawnik i wspaniała przestrzeń przy domu są świetną alternatywą w ramach odpoczynku. Jak stworzyć wymarzony ogród?

tumblr_inline_nfzjn5aieV1sc317qPomysły i inspiracje na zagospodarowanie przestrzeni ogrodowej mnożą się w każdym sezonie. Korzystamy z pomocy projektantów, szukamy oryginalnych rozwiązań we własnym zakresie, eksperymentujemy z dekoracjami czy restaurujemy stare meble z przeznaczeniem do ogrodu.

Wiosną, latem, jesienią i zimą ogród wygląda zupełnie inaczej. Jego ogólny charakter jest zachowany, niemniej wraz ze zmieniającą się naturą, dopasowujemy wyposażenie ogrodu do temperatury na zewnątrz.

Najbardziej wyczekiwana pora roku rozpoczęła się już na dobre, wyjeżdżamy na urlop lub spędzamy wolne chwile w magicznej atmosferze prywatnego terenu zielonego, który na najbliższe miesiące staje się kojącym azylem od codziennych obowiązków.

Decydujemy się na wyszukaną roślinność, zakładamy oczka wodne, przygotowujemy miniplantację owocową, organizujemy przyjęcia dla znajomych. ZOWN (10)Przy tego rodzaju eventach warto wspomóc się odpowiednimi meblami, np. postawić namiot, oświetlić przestrzeń nastrojowymi lampionami i zaopatrzyć wnętrze w krzesła bankietowe lub okrągłe stoły, które nadają całości uroczystego klimatu.
Co więcej, meble ZOWN wyróżnia odporność na działanie czynników atmosferycznych, dlatego idealnie sprawdzają się w organizacji outdoorowych przyjęć. Ponadto modele z kolekcji klasycznej nie są skomplikowane w montażu, transporcie i składowaniu, co znacznie ułatwia przygotowania.

Własny ogród to dla wielu spełnienie marzeń – pośród zapachu konwalii i tulipanów można w ciszy delektować się kawą, ulubioną książką lub odprężyć się na hamaku.

Trudno zanegować zbawienny wpływ ogrodu na nasze samopoczucie. To niewątpliwie jedna z najlepszych form wypoczynku. W zaaranżowanej według naszych potrzeb przestrzeni jesteśmy w stanie oderwać się od rzeczywistości i zregenerować siły.

Pozdrawiamy, Meblebankietowe.pl

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również