Organizowanie imprezy firmowej

Organizowanie imprezy firmowej

6 października 2016

Jako właściciel firmy eventowej, zastanawiasz się, jaką formę wydarzenia zaproponować swojemu Klientowi? Decydując się na nasze meble, posiadasz szeroki wachlarz możliwości.

Klient obchodzi dziesięciolecie istnienia firmy? A może wprowadza na rynek innowacyjny produkt lub diametralnie zmienia strategię działania? Zdarzają się sytuacje, w których warto podzielić się nowymi firmowymi wieściami z partnerami biznesowymi oraz klientami. W zależności od typu wydarzenia (biznesowe, naukowe, medialne, okolicznościowe), istotny jest dobór przestrzeni oraz jej odpowiednia aranżacja. Twój Klient będzie zadowolony, jeśli przedstawisz mu szereg różnych rozwiązań.

Miejsce, a typ wydarzenia

  • Hotel – tutaj szczegóły należy ustalić z obsługą hotelu. Nasza firma oferuje meble bankietowe, którymi można wyposażyć obiekt hotelowy. Łatwe w montażu elementy, pozwolą na szybką aranżację wnętrza. Dlatego, jeśli miejsce oraz estetyka hotelu są odpowiednie, jednak jego wyposażenie okazuje się niewystarczające, problem zostanie w prosty sposób rozwiązany.
  • Restauracja – właściciele restauracji zazwyczaj są elastyczni w kwestii ewentualnej rearanżacji przestrzeni. Zdarza się jednak, że posiadają ograniczone możliwości techniczne. W przypadku konieczności dostawienia krzeseł bankietowych, czy zagospodarowania przestrzeni obok budynku (np. latem), nasza firma jest w stanie sprostać zadaniu.
  • Hala – duża, pusta przestrzeń jest najbardziej wdzięczna podczas organizowania poważniejszych imprez. Aranżacja takiego pomieszczenia od początku przebiega zgodnie z koncepcją organizatorów. Nasza firma posiada bogatą ofertę, zawierającą krzesła, stoły konferencyjne oraz dodatki, które z powodzeniem wypełnią przestrzeń hali, wprowadzając odpowiedni nastrój.
  • Sala konferencyjna – w przypadku konferencji oraz planowania długich prezentacji, bardzo ważna jest wygoda. Nasze meble są zaprojektowane z myślą o komforcie oraz możliwości wprowadzania bieżących zmian w gospodarowaniu przestrzenią. Odpowiednio profilowane oraz łatwe w montażu krzesła, pozwolą na wytrwanie podczas wielogodzinnych wykładów oraz reorganizację przestrzeni, bez zbędnego zamieszania.
  • Plener – gdy wydarzenie ma mieć charakter rozrywkowy, najlepiej wybrać porę letnią. Wówczas można zdecydować się na zabawę w plenerze. W naszej ofercie znajdują się także meble, które z powodzeniem można rozstawiać na dworze. Są one odporne na działanie czynników atmosferycznych. Ich lekkość oraz możliwość rozkładania i składania, zapewniają elastyczność w przebiegu planu rozrywek, wymagających wprowadzania bieżących zmian technicznych i organizacyjnych.

Spójność miejsca z charakterem wydarzenia, jest istotna w ostatecznym odbiorze tego eventu. Dlatego warto zacząć przygotowania odpowiednio wcześniej. Jak wyglądały imprezy, które spotkały się z pozytywnym odbiorem Twoich poprzednich Klientów? Na czym polegał ich sukces? Wskazówki zebrane z doświadczenia, mogą okazać się pomocne podczas organizowania kolejnego eventu. Nasza firma chętnie zajmie się kwestią profesjonalnego wyposażenia w meble, którymi zapełnisz dowolną przestrzeń.

Zapraszamy!

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również