AKCESORIA HOTELOWE 

  Minibary

  Zestawy powitalne - CORBY

  Suszarki łazienkowe

  Mównice

  Słupki hotelowe

  Pomocniki kelnerskie

  Dostawki hotelowe

  Sejfy

  Zestawy do prasowania - CORBY

  Wieszaki hotelowe CORBY

Co kryje się w akcesoriach meblowych MIL-System?

Któż z nas nie kojarzy tych niezwykłych akcesoriów hotelowych, które przemykają obok nas prawie niezauważalnie? Komu nie przeciął drogi boy hotelowy, pchający wózek bagażowy? Któż z nas nie zajrzał do środka wabiącego hotelowego barku? Któż nie potknął się o hotelowy słupek? Pewnie większość z nas, lecz nie należą do nich Państwa klienci. To specyficzna grupa, której powinniście zapewnić wszelkie udogadniające dodatki. Dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Waszym i Waszych klientów i mamy dla Państwa całą gamę hotelowych akcesoriów. Począwszy od wspomnianych tutaj wózków bagażowych, minibarów, słupków, poprzez mównice i sejfy. Zobaczcie, co jeszcze kryje się w ofercie sklepu MIL-System.

Akcesoria biurowe – owoc doświadczenia i pomysłowości

Jako firma z bogatym doświadczeniem w branży meblarskiej, oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie wyposażania obiektów hotelowych. Współpraca z profesjonalistami pozwala nam dostosować się do zmiennej koniunktury rynku. Dzięki temu zyskaliśmy grono lojalnych klientów, które z każdą chwilą się powiększa. Dołączcie do nich i cieszcie się współpracą z wykwalifikowaną kadrą, której celem jest trafianie w Państwa gust. Nasza firma jest otwarta na współpracę z właścicielami zarówno dużych, jak i mniejszych obiektów.

Wybór akcesoriów hotelowych - sejfy hotelowe, bordery, mównice, wózki bagażowe, minibary, pomocniki kelnerskie.

Jako firma z bogatym doświadczeniem w branży meblarskiej, oferujemy Państwu także profesjonalne usługi w wyposażeniu obiektów hotelowych. Współpraca z profesjonalistami pozwala nam wychodzić naprzeciw potrzeb wymagającego rynku. Dzięki temu, zostaliśmy już docenieni przez naszych Klientów, których grono regularnie się powiększa.

Wciąż poszerzamy zakres naszych produktów, mając na uwadze ich jakość oraz styl. W obiektach hotelowych, poza podstawowym wyposażeniem, niezwykle ważne są dodatkowe akcesoria hotelowe - w tym pełniące funkcje zabezpieczeń, jak sejfy hotelowe.

Akcesoria hotelowe, jak mównice i minibary – są odpowiedzią na nieoczekiwane sytuacje, które w hotelach często mają miejsce. Poważni przedsiębiorcy, grupy pracowników z różnych krajów, czy osoby znane w branży medialnej, oczekują gwarancji wysokiego standardu oraz bezpieczeństwa. Jest to możliwe dzięki profesjonalnej obsłudze personelu oraz dodatkach – dostępnych do użycia w każdej chwili.

Sejfy hotelowe to gwarancja bezpieczeństwa, zarówno dla Gości, jak i właścicieli obiektu. Pozwalają na bezpieczne przechowywanie przedmiotów o określonej wartości materialnej. Hotele są miejscem spotkań osób ceniących sobie wypoczynek i profesjonalne usługi. W zależności od standardu hotelu, muszą być spełniane różne kryteria.

Nasza firma jest otwarta na współpracę z właścicielami zarówno dużych, jak i mniejszych obiektów. Akcesoria hotelowe oraz sejfy hotelowe są niezbędne w przypadku każdego budynku użytku publicznego, oferującego konkurencyjne usługi w tej branży. Właśnie dlatego, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przedstawioną ofertą.