Zestawy powitalne - CORBY 

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Klient: „Tace powitalne to idealne rozwiązanie, gdy pragniemy przywitać hotelowych gości w najlepszym stylu. Oferujemy komplety tac, składający się z m. in. tacy dużej, tacy na filiżanki, pojemnika przeznaczonego na akcesoria. Zestawy mogą być również wyposażone w dodatkowe otwory na kabel. Do kilku oferowanych przez nas zestawów dołączony jest czajnik wykonany z wysokiej jakości stali. Tace zaprojektowane są tak, aby z łatwością utrzymywać je w czystości. Tace dostępne są w różnorodnych rozmiarach i kilku wersjach kolorystycznych.”

Pragnąc witać Gości w najlepszym stylu, należy - poza profesjonalnym personelem - zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria. Zestawy powitalne zostały przez nas stworzone, we współpracy z kompetentnymi pracownikami. Dobór akcesoriów nie jest przypadkowy i poza funkcjami, ułatwiającymi pracę, dopieszcza wizerunek obiektu hotelowego.

Tace, piękne zastawy stołowe, czy czajniki hotelowe, to tylko wstęp do tematu niezbędnego wyposażenia hotelu. Goście, odczuwający deficyt akcesoriów, z pewnością mierzą się z narastającą w nich frustracją. Naszym zadaniem jest przewidzieć potrzeby Klienta i wyjść im naprzeciw.

Ceremonia picia porannej herbaty, czy wyprawianie wykwintnej kolacji, nie mogą mieć miejsca bez odpowiedniego zaplecza produktów hotelarskich. To pierwsze godziny weryfikują odczucia nowo przybyłych Gości. Zestawy powitalne są istotnym elementem wyposażenia każdego obiektu hotelowego.

Zimą, gdy pierwszą myślą Gościa jest chęć ogrzania organizmu, warto zabezpieczyć się w czajniki hotelowe, trzymające temperaturę napoju przez długi czas. Latem, odpowiedni system klimatyzacji oraz bar z zimnymi napojami. Niechaj Goście czują się tak, jakbyś był gospodarzem przygotowanym właśnie na ich wizytę. Z chęcią Ci w tym pomożemy, oferując szeroki zakres produktów hotelowych.