Sejf hotelowy – dlaczego warto?

Sejf hotelowy – dlaczego warto?

17 kwietnia 2020

Sejf hotelowy to w dzisiejszych czasach podstawowe wyposażenie wielu hoteli, zwłaszcza tych o wyższym standardzie. W większości obiektów tego typu akcesorium hotelowe znajdziemy w recepcji. Jednak niektóre hotele oferują sejf hotelowy w standardzie każdego pokoju. Jakie są zalety jednego i drugiego rozwiązania? O tym w dzisiejszym artykule.

Sejf hotelowy – po co?

Na początku warto zaznaczyć, że sejf hotelowy stanowi przydatny element wyposażenia hotelowego. Goście bowiem coraz częściej podróżują z kosztownościami, biżuterią czy ważnymi dokumentami. Z tego typu akcesorium będą głównie korzystać goście biznesowi, którzy posiadają przy sobie materiały ważne i poufne dla firmy. Dla nich bezpieczeństwo laptopa czy dokumentów jest na pierwszym miejscu. By sprostać tym oczekiwaniom, warto zatem wyposażyć swój hotel w dobrej jakości sejf.

Sejf hotelowy dostępny w recepcji

Sejf dostępny w recepcji to praktyczne rozwiązanie dla mniejszych obiektów hotelowych. W takim przypadku wszelkie kosztowności czy ważne dokumenty gość przekazuje bezpośrednio osobie z recepcji. Do zadań recepcjonisty w takim przypadku należy również monitorowanie sejfu, by nikt niepożądany się do niego nie zbliżał.

Kod lub klucz do sejfu posiada jedynie osoba na recepcji oraz gość. Jeśli sejf znajduje się w recepcji, zdanie lub wyjęcie kosztowności wymaga od gościa odpowiedniego pokwitowania.

Sejf dostępny w pokoju hotelowym

Instalacja sejfu w każdym pokoju hotelowego to spora inwestycja. Jednak może się okazać opłacalna, jeśli w naszym obiekcie zatrzymuje się sporo zamożnych osób lub gości biznesowych. Wychodząc z hotelu, pragną oni mieć pewność, że ważne dla nich przedmioty są całkowicie bezpieczne, a obecność sejfu w pokoju hotelowym da im taką gwarancję.

Poza tym sejf w każdym pokoju poprawia również wizerunek hotelu w oczach gości. To jasny sygnał, że hotel dba o dobro, bezpieczeństwo i komfort wszystkich odwiedzających. O takim rozwiązaniu powinny pomyśleć przede wszystkim obiekty hotelowe z wyższej póki czyli takie, które posiadają 4 i więcej gwiazdek.

Sejfy hotelowe od MIL – System

W ofercie MIL – System znajdziecie praktyczne, wysokiej jakości sejfy hotelowe, które sprawdzą się zarówno w recepcji, jak i pokojach hotelowych. Oferujemy praktyczny sejf Westminister oraz Whitehall. Oba urządzenia otwierane są na kod cyfrowy. Są trwałe i wytrzymałe. Będą doskonałym zabezpieczeniem dla ważnych przedmiotów Waszych gości.

Autor

Milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również