Ślubne przyjęcie na świeżym powietrzu

Ślubne przyjęcie na świeżym powietrzu

18 marca 2016

Już niedługo w kalendarzu zawita astronomiczna wiosna. Za oknem może jeszcze tego nie widać. Jednak za kilka tygodni pogoda zmieni się nie do poznania. Okres maja i czerwca to tak naprawdę początek sezonu ślubnego na świeżym powietrzu. Trwa on mniej więcej do połowy września. Czym zatem różni się wesele na świeżym powietrzu od tego w domu weselnym?

Dlaczego warto zdecydować się na wesele w plenerze? Jest kilka powodów.

Destination_weddingNasi goście mają o wiele więcej przestrzeni niż w przypadku zamkniętej sali bankietowej. Fotografie z całą pewnością będą piękną pamiątką. Szczególnie że wesele w plenerze jest świetnym polem do popisu dla fotografów czy ekipy, która zajmuje się nagrywaniem całej ceremonii. Wesele może być także o wiele bardziej atrakcyjne. Dlaczego? Organizator może zająć się dodatkowymi atrakcjami, jak chociażby wypuszczanie gołębi, pokaz fajerwerków czy interesujące zabawy weselne. Wielu specjalistów twierdzi, że wesele w plenerze na dłużej zapada w pamięć niż standardowa impreza.

Podstawową różnicą jest konieczność zabezpieczenia naszych gości przed ewentualnymi niedogodnościami związanymi ze zmianami pogody. Nie to jest jednak najważniejsze. Do najbardziej istotnych punktów organizacji takiego wesela należy wynajęcie parkietu tanecznego. Dlaczego? Tańce to główny element przyjęć ślubnych. Dlatego nie pozwólmy, aby nasi goście musieli bawić się na trawniku. Raz, że jest to dość niewygodne. Dwa, po całonocnej zabawie, trawnik niestety może nie wyglądać tak, jak wcześniej.

Składaną podłogę taneczną można wynająć. Jest to świetny sposób na zapewnienie komfortu naszym gościom oraz muzykom. Parkiet taneczny może bowiem jednocześnie pełnić funkcję podestu dla kapeli lub DJ’a.

Co ważniejsze, specjalna konstrukcja, którą oparto na strukturze plastra miodu, gwarantuje wytrzymałość. Dodatkowo, w podłodze zastosowano innowacyjny system łączenia. Zabezpiecza to podłogę przed przesuwaniem się. Dlatego świetnie sprawdza się w przypadku przyjęć weselnych.

Organizacja przyjęcia ślubnego może okazać się nie lada problemem. Warto jednak pamiętać, że podejście do wydarzenia z głową sprawi, że inni zapamiętają je do końca życia.

Pozdrawiamy, Meblebankietowe.pl

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również