Sposób na biznes – wynajem mebli

Sposób na biznes – wynajem mebli

8 listopada 2016

Posiadasz firmę eventową i zastanawiasz się nad sposobami rozkręcenia swojego interesu? Już na wstępnie mamy świetną nowinę – wybrałeś doskonałą branżę. Imprezy różnego typu są coraz bardziej popularne – od małych przyjęć, po wielkie medialne wydarzenia. W dziedzinie organizacji imprez dzieje się naprawdę sporo. W dalszym ciągu cenione są nowe firmy, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy.
Prowadząc firmę eventową, wcale nie musisz posiadać własnego zaplecza produktowego. Liczą się dobre, sprawdzone kontakty z producentami, którzy nigdy nie zawodzą. W tym wypadku polecamy siebie.
Wynajem naszych mebli bankietowych, doskonale sprawdza się w przypadku organizacji stref eventowych, a także szeroko rozumianej scenografii.
Kompleksowo = zawodowo
Poza standardowymi meblami, warto pamiętać o pozostałych akcesoriach cateringowych. Skoro Twoja firma obsługuje eventy, mądrze będzie oprócz mebli, zaproponować także sprzęt gastronomiczny, podesty, tace, czy stoły cateringowe. Istotne jest oferowanie kompleksowej obsługi – dzięki temu łatwiej wyróżnić się ofertą na konkurencyjnym rynku.
Dodatkowo, profesjonalna pomoc od momentu złożenia zamówienia, poprzez realizację, po zakończenie eventu, zostawi po Twojej firmie pozytywne wspomnienia w głowie Klienta. Szukanie ciągle nowych firm do współpracy dla nikogo nie jest przyjemne, dlatego Twoje starania mogą zostać bardzo szybko docenione i wystawione na kolejne próby.
W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości meble bankietowe, które zapewnią Twojej firmie sukces. Solidne materiały, łatwość w montażu oraz ciekawy design, zapewnia im możliwość sprawdzenia się w zdobieniu każdej przestrzeni – od sali restauracyjnej, po industrialną halę wykorzystywaną podczas np. pokazu mody.
Krzesła stalowe, aluminiowe, konferencyjne oraz niezbędne akcesoria, stoły składane, stoły kawiarniane. Zakres prezentowanych przez nas produktów poszerzy horyzonty działania Twojego przedsiębiorstwa.
Do wnętrza/ na plener
Zdarzają się sytuacje, gdy impreza odbywająca się we wnętrzu budynku, bezwiednie przenosi się na zewnątrz. Niezależnie od warunków atmosferycznych, warto być przygotowanym na taką sytuację. Posiadamy meble, które świetnie znoszą zmienne nastroje pogody. W trakcie imprezy, bez problemu można je rozłożyć w plenerze. Goście z pewnością będą mile zaskoczeni taką możliwością – zwłaszcza ci palący.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również