Spotkanie klasowe po latach? Zorganizuj niezapomniany bankiet!

Spotkanie klasowe po latach? Zorganizuj niezapomniany bankiet!

14 czerwca 2018

Od matury minęło już kilkanaście lat? Chociaż w dobie Internetu każdy z każdym może mieć kontakt, to nic nie zastąpi spotkania twarzą w twarz. Jeśli myślisz o tym, by zorganizować spotkanie klasowe po latach, nie wahaj się. Przeczytaj nasze porady i zobacz, że to zadanie nie musi być wcale trudne!
Na początku upewnij się, że masz aktualną listę obecności! Pominięcie kogokolwiek z byłych absolwentów z pewnością będzie uznane za dużą gafę. Pamiętaj, że nie każdy musi mieć założone konto na portalu społecznościowych. Wiele osób będziesz musiał powiadomić o planowanym spotkaniu telefonicznie lub listownie!
Aby ułatwić ustalanie szczegółów, te osoby, które masz „w znajomych”, zaproś do wspólnego wydarzenia. To tam dzielcie się pomysłami na miejsce i termin spotkania. Burza mózgów nigdy nie była dobrym rozwiązaniem, dni mijają, a Wam nadal trudno cokolwiek ustalić? Być może warto przyjąć rolę klasowego starosty, do którego będzie należało ostatnie zdanie?

Bankiet – uświetnijcie tę uroczystość

Spotkanie możecie zacząć od sentymentalnej podróży. Spróbujcie uzgodnić z dyrekcją szkoły, czy możliwe będzie zwiedzenie jej murów przez absolwentów. Kiedy już odwiedzicie stare progi, czas na przyjęcie i rozmowy przy pysznym jedzeniu!
Organizacja bankietu jest najlepszym rozwiązaniem na pierwsze spotkanie klasowe po latach. Uświetnienie tak ważnego wydarzenia potrzebuje wyjątkowej oprawy. Gdzie urządzić bankiet i na co zwracać uwagę przy wyborze sali bankietowej?
2
Aby bankiet się udał, wynajęta sala powinna spełniać kilka wymogów. Przede wszystkim musi swobodnie pomieścić całą klasę. Przestrzenne pomieszczenie z wentylacją powinno być wyposażone w stoły bankietowe. Najlepszym wyjściem będzie połączenie prostokątnych stołów, tak, by nie rozbijać Was na mniejsze grupy. Aby zapewnić Wam komfort długich rozmów, przed wynajęciem sali warto sprawdzić wygodę krzeseł bankietowych. Jeśli macie taką możliwość na spotkanie zaproście klasową wychowawczynię. Krzesło bankietowe dla niej niech wyróżnia się eleganckim pokrowcem.
3
Chcecie zagwarantować sobie sentymentalną podróż w czasie? Wynajmijcie rzutnik i ekran. Wspólne oglądanie zdjęć z dawnych lat, a także Waszych aktualnych fotografii na pewno będzie przyjemnym urozmaiceniem wieczoru. Już przypomnieliście sobie, jak to było w młodości? Może odważycie się na wspólną potańcówkę? Jeśli czujesz, że Twoja klasa będzie chciała pójść w tany, zadbaj o to, by sala wyposażona była w jakościową i bezpieczną podłogę taneczną.
4
Spotkanie klasowe po latach zostanie na długo w Waszej pamięci. Aby mieć pewność, że żadne szczegóły Wam nie umkną, zatrudnijcie na wieczór profesjonalnego fotografa lub wynajmijcie fotobudki. Może warto też zrobić zdjęcie klasowe, aby porównać je z tymi sprzed lat na kolejnym spotkaniu klasowym?

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również