Urządzamy pokój dla młodej pary!

Urządzamy pokój dla młodej pary!

2 października 2017

Właściciele hotelów obsługują bardzo różne wydarzenia. Konferencje, bankiety, imprezy integracyjne… Najprzyjemniejsze są jednak wesela! To sprawdzian nie tylko dla naszej dobrej organizacji, ale też gustu i taktu.
Nawet najlepsza zabawa weselna kiedyś się kończy. Wówczas, goście udają się do swoich pokojów, by w komfortowych warunkach odpocząć. Do specjalnie przygotowanego apartamentu uda się także Młoda Para.

Ta ważna noc

Jeszcze sto lat temu noce poślubne wyglądały zupełnie inaczej. Zamiast romantycznych, wyjątkowych chwil, chodziło raczej o dowiedzenie czystości panny młodej, która decydowała o ważności małżeństwa.
Zwyczaje te, na szczęście, odeszły do lamusa. Dziś każdy nowożeniec chce spędzić tę noc w atmosferze szczęścia i intymności. Aby nic nie zakłóciło tych pięknych chwil, musimy wspiąć się na wyżyny naszych możliwości. Najważniejsze będzie poznanie oczekiwań przyszłych małżonków. Gdy już je poznamy, musimy kierować się smakiem i stylem. Pokój Młodej Pary ma stać się wspomnieniem na całe przyszłe życie.

Nie tylko łóżko!

To oczywiste, że wygodne łóżko jest najważniejsze. Te jednak mamy na wyposażeniu wszystkich hotelowych pokojów. Warto więc pomyśleć raczej o estetyce tego mebla. Rozsypane płatki róż? A może ułożone w duże serce – takie drobiazgi zadecydują o klimacie nocy poślubnej. Kwiatowy akcent powinien ozdabiać także meble. To jednak najprostsza część przygotowywania pokoju. W rozmowie z przyszłymi małżonkami należałoby zapytać ich o gust muzyczny. W końcu z muzyką wiąże się wiele wspomnień. Może para ma swoją ulubioną piosenkę – taką, przy której pierwszy raz tańczyli, pocałowali się, a może leciała w tle, gdy pierwszy raz się zobaczyli? Odpowiednia ścieżka dźwiękowa na pewno pomoże wzmocnić nastrój.
Obowiązkowym wyposażeniem pokoju będzie także minibar. Zapewnijmy także możliwość zamówienia jedzenia do tego pokoju. W końcu jedzenie oraz picie są jednym z ważniejszych elementów budowania relacji.
2

Wyjątkowe detale

Nie tylko sypialnia powinna nastrajać romantycznie. Wspólna kąpiel nowożeńców może być ważnym elementem nocy poślubnej. Warto zapewnić więc pachnące olejki, płyny, a także świece i płatki róż. Oczywistością jest także wyposażenie łazienki w szlafroki i jednorazowe pantofle dla dwojga.
Nie mniej istotne jest oświetlenie w apartamencie. Zbyt jaskrawe może razić w oczy, zbyt ciemne wprowadzać niepożądaną senność. Najlepiej, by w pokoju było światło miękkie, dochodzące z kilku małych źródeł. Co jeszcze?
Istotą udanej nocy poślubnej jest indywidualne podejście do potrzeb naszych wyjątkowych gości. Słuchajmy, co nam o sobie mówią, a także dopytujmy. Jak najlepsze poznanie przyszłej młodej pary, sprawi, że będą wracali do tych chwil z uśmiechem. Potraktuj tę noc jako zaszczyt – to w Twoim hotelu ktoś chce rozpocząć wspólne życie. To wyzwanie specjalne, ale jakże wspaniałe!

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również