Zabawa do białego rana

Zabawa do białego rana

17 sierpnia 2016

Właśnie otwierasz nowy lokal i zastanawiasz się, jak przyciągnąć do środka pierwszych gości? Początki bywają trudne – należy poświęcić sporo czasu oraz wysiłku, by dostrzec pierwsze efekty. Jeśli jesteś kreatywny i w swoim lokalu stworzysz klimat, jakiego nie ma u nikogo z konkurencji, możesz być pewien odniesienia sukcesu niedługo po otwarciu.

Odważne inwestycje

To prawda, że samo podstawowe wyposażenie klubu wiąże się z ogromnymi kosztami. Przemyśl kwestię ilości zakupionego sprzętu i zamiast inwestować pieniądze w oklepane akcesoria zakupione z naddatkiem, postaw na odważny i charakterystyczny element. Jest zbyt wiele zwyczajnych lokali, by Twój był kolejny.

Poczta pantoflowa

Otwarcie nowego klubu musi być przygotowane z niezwykłą pieszczotliwością. Każdy kreatywny pomysł jest w tym momencie na wagę złota. Jeśli pierwsi Klienci wyjdą zadowoleni, na kolejnej imprezie, możesz spodziewać się odwiedzin ciekawskich w podwójnej ilości.

Przez taniec do sukcesu

Nie od dziś wiadomo, że Polacy uwielbiają tańczyć. Nawet ci najbardziej spięci – pod wpływem klimatu imprezy, mogą stać się królami parkietu. Oczywiście wyposażenie przestrzeni w podłogę taneczną to kwestia warta przemyślenia – zabierając możliwość stworzenia kilku dodatkowych stolików, to niejako strzał w kolano. W końcu w ciągu dnia, Twój lokal także powinien zapraszać do środka.

W tym wypadku idealnym kompromisem jest rozkładany parkiet taneczny. Łatwy w montażu i praktyczny w użyciu. Podczas lata, możesz go rozłożyć także na zewnątrz, by zachęcić gości do wyjścia na świeże powietrze. Dzięki temu zachowasz uniwersalny charakter swojego klubu oraz nie zmarnujesz ani jednego metru kwadratowego całej przestrzeni.

Unikatowy klimat

Niechaj dobre początki Cię nie rozleniwiają. Skoro pokazałeś swoim gościom coś innego i właśnie w ten sposób skradłeś ich serca, zachowaj odpowiedni poziom standardu swojego lokalu. Jeśli podczas ponownej wizyty, Twoi Klienci spotkają się z czymś zupełnie nowym, mogą poczuć się oszukani. Pamiętaj, że z psychologicznego punktu widzenia, lubimy to, co jest nam znane. Stwórz unikatowe miejsce, organizuj cykliczne imprezy, inwestuj w wystrój i atrakcje dla nocnych bywalców. Być może już w niedługim czasie, zamiast pracować, będziesz mógł się bawić razem z nimi.

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również