Zestawy powitalne do pokoju hotelowego – jak wybrać?

Zestawy powitalne do pokoju hotelowego – jak wybrać?

29 stycznia 2020

Urządzając hotel, zwracamy uwagę na każdy szczegół. Chcemy bowiem, by wszyscy goście czuli się u nas swobodnie, a oferowane wnętrza hotelowe zachęcały ich do pozostania w naszym obiekcie jak najdłużej. Liczy się zarówno wystrój ogólnej części hotelowej, jak i poszczególnych pokoi. Te ostatnie powinny stanowić idealne połączenie estetyki z funkcjonalnością. Jednym z istotniejszych elementów pokoju hotelowego jest zestaw powitalny. Hotel dzięki niemu zyska wnętrze pełne gościnnej atmosfery, a jednocześnie produkt będzie stanowił praktyczne rozwiązanie dla gości. W dzisiejszym artykule przedstawiamy krótki przegląd najlepszych zestawów powitalnych od MIL-System.

hotelowy zestaw powitalny

Zestaw powitalny do pokoju hotelowego jest taką wisienką na torcie jego wystroju. Stanowi akcent, bez którego z jednej strony można by się obyć, ale z drugiej, nie wyobrażamy sobie, by go nie było. Jest symbolem gościnności i funkcjonalności w jednym. Przeważnie składa się z czajnika na wodę, dwóch kubków oraz zestawu herbat, kawy oraz dodatkowego poczęstunku w postaci ciasteczek lub czekoladek. Dzięki niemu goście hotelowi mogą zrobić sobie kawę lub herbatę zawsze, kiedy będą mieli na to ochotę, nie musząc schodzić do hotelowej restauracji czy angażować obsługi. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie zarówno dla gości, jak i pracowników hotelu. Zestawy powitalne to z pewnością, element, który warto mieć w pokojach hotelowych. Oto najatrakcyjniejsze propozycje tych akcesoriów od MIL-System.

Zestaw powitalny Windermere

To doskonała propozycja do pokojów jednoosobowych. Hotelowy zestaw powitalny Windermere posiada niewielki czajniczek o pojemności 0,6 litra. Po jednej stronie znajduje się podstawka na kubek i łyżeczkę, po drugiej zaś przegródka na herbaty, cukier czy śmietankę do kawy.

Czajnik, który zawiera w sobie ten zestaw powitalny do hotelu, został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada wyłącznik bezpieczeństwa STRIX, który zapobiega tzw. gotowaniu na sucho. Element grzejny całego zestawu jest elegancko ukryty, co sprawia, że całość atrakcyjnie się prezentuje.

Zestaw powitalny Kensington

To kolejna propozycja zestawu powitalnego do pokoju hotelowego. Zestaw powitalny hotelowy Kensington posiada wysokiej jakości czajnik o pojemności 0,6 l. Pod elementem grzewczym znajduje się dyskretna szufladka, w której można przechowywać saszetki herbaty, cukier i inne dodatki, a także łyżeczki. Obok czajnika znajduje się miejsce na kubki. Te zestawy hotelowe posiadają funkcję antykradzieżową, czajnik jest bowiem zintegrowany z tacą.

Zestaw powitalny Buckingham

W tej eleganckiej propozycji znajdują się zestawy powitalne do stylowych pokojów hotelowych. Posiadają one atrakcyjną wizualnie podstawkę w kolorze ciemnego drewna. Do tego w zestawie znajduje się czajnik o pojemności 1 litra, dedykowany wnętrzom dwuosobowym i większym. Podstawka posiada również praktyczne przegródki na saszetki czy cukier oraz miejsce na łyżeczki i kubki. Zestawy powitalne hotelowe Buckingham również wyposażone są w funkcję antykradzieżową.

Autor

Milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również