Dodatkowe atrakcje w hotelu? Sprawdź, co możesz zaoferować swoim gościom!

Dodatkowe atrakcje w hotelu? Sprawdź, co możesz zaoferować swoim gościom!

21 stycznia 2019

Hotel to nie tylko noclegownia. To wyjątkowe miejsce, które powinno wyróżniać się całą gamą atrakcji. Co możesz zaoferować swoim Klientom, by z przyjemnością spędzali czas w Twoim hotelu? Podajemy kilka wskazówek. Sprawdź!

Biblioteka – atrakcja dla ducha

library-863148_1920

Czy w hotelu może przydać się biblioteka? Jak najbardziej. Mają ją w swojej ofercie renomowane i ekskluzywne hotele. Zapierające dech w piersiach biblioteki znajdziesz między innymi w Hotel B2 Boutique w Szwajcarii czy w The Literary Man w Portugalii. Pięknie zaaranżowana i wzbogacona zbiorem wyśmienitych książek z pewnością zaciekawi Twoich gości. A Ty zyskasz sławę hotelarza, który dba nie tylko o ciało, ale także o ducha.

SPA – droga do pełnej relaksacji

women-936549_1920

Któż z nas nie marzy o poddaniu się pielęgnacyjnym zabiegom, które rozluźnią nasze spięte mięśnie, oddalą widmo codziennego stresu i pozwolą zapomnieć o kłopotach? Zapewniając swoim gościom możliwość korzystania ze SPA, z pewnością podniesiesz prestiż swojego hotelu. Kąpiele kosmetyczne, masaże, hydromasaże, sauna, baseny, krioterapia – to tylko niektóre atrakcje, które zapewnią Ci dodatkowych klientów.

Sala gier – czas zacząć rozgrywkę

billiard-table-1835310_1920

Podczas niepogody lub w czasie wolnym, goście hotelowi z przyjemnością spędzają czas na grach. Przygotuj specjalną salę, którą poświęcisz wyłącznie na tego typu rozrywkę. Zainstaluj tam stół bilardowy, rzutki, automaty do gier zręcznościowych, a także kącik z planszówkami. Jeśli dysponujesz większą salą, możesz postarać się o kręgle. Twoi goście mając do dyspozycji takie miejsce, z pewnością będą zachwyceni poziomem Twojej usługi.

Sala zabaw dla dzieci

people-2589813_1920

W Twoim hotelu często zatrzymują się rodziny z dziećmi? Wykorzystaj to! Niekończąca się energia małych szkrabów może być męcząca także na wakacjach. Dlatego zaoferuj rodzicom chwilę odpoczynku, a maluchom świetną zabawę. Przeznacz jedną z sal na pokój dla dzieci. Zatrudnij odpowiednio wykwalifikowaną  animatorkę, która zorganizuje czas dzieciom.

Restauracja hotelowa – w służbie smaku

hotel-1191718_1920

Wiele osób wyjeżdżających na wakacje chce mieć pewność, że będzie mogła zjeść posiłek w hotelu. Otworzenie restauracji hotelowej sprawi, że podwoje Twojego obiektu otworzą się przed szerszą grupą odbiorczą. Restauracja hotelowa to nie tylko posiłki. Możesz w niej urządzać małe recitale lokalnych artystów lub ustawić podłogę taneczną i porwać wszystkich gości do tańca.

Sala konferencyjna – moc twórczego spotkania

interior-2591364_1920

Hotele to także miejsce spotkań towarzystw naukowych i biznesowych. Organizując przestrzeń, w której będzie można przeprowadzić ważne spotkanie czy wygłosić referat, sprawisz, że będą się do Ciebie zgłaszać duże firmy, by właśnie u Ciebie szkolić swoich pracowników. Zaopatrz się w krzesła konferencyjne, stoły, mównicę i stwórz profesjonalną salę konferencyjną.

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również