Pokaż kategorie produktów Ukryj kategorie produktów

Ponad 25-letnie doświadczenie umocniło nas na pozycji lidera w branży.

Nasza firma funkcjonuje na rynku meblowym od początku lat 90. Ponad 25-letnie doświadczenie sprawiło, że jesteśmy marką znaną i rozpoznawaną na rynku oraz umocniło nas na pozycji lidera w branży. Posiadamy szerokie, kilkutysięczne grono klientów w Polsce, a nasze produkty można spotkać również w wielu krajach Europy. Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość i najbardziej ergonomiczne rozwiązania. Służymy miłą i profesjonalną obsługą nie tylko w dziedzinie doradztwa, ale także w działaniach projektowych, aranżacyjnych i montażowych. Szeroki asortyment oferowanych przez nas wyrobów i kompleksowość wykonywanych usług to podstawa dobrej i efektywnej współpracy, do której Państwa serdecznie zapraszamy.

 


 

 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w wyposażeniu obiektów hotelowych i restauracyjnych. Gwarantujemy najwyższą jakość i najbardziej ergonomiczne rozwiązania. Służymy profesjonalną obsługą nie tylko w dziedzinie doradztwa, ale także w działaniach projektowych, aranżacyjnych i montażowych. O wysokich standardach naszej pracy i produktów świadczy pokaźna lista realizacji i stale zwiększające się grono zadowolonych klientów.


Opinie klientów

Anna Kraczek
ARTTILE POLAND SP. Z O.O. S.K.
Zakupiliśmy stoły w Firmie M.I.L SYSTEM. Jesteśmy zadowoleni z zakupu modelu 8050L. Idealnie pasują do wnętrz naszej sali konferencyjnej, są funkcjonalne i dobrze wykonane. Polecamy zakup w firmie.
Magdalena Janta
SILESIA SP. Z O.O.
Zamówienie obejmowało dostawę wraz z montażem mebli biurowych, w tym m.in. biurek, regałów, szaf i krzeseł biurowych. Z uznaniem podkreślamy podejście firmy MIL SYSTEM do naszych wymogów i życzeń dotyczących zamawianych mebli oraz rzetelność i terminowość w realizacji zamówienia. Dostawca zamontował nam meble posiadające wysokie walory użytkowe i estetyczne; dostawy były realizowane terminowo, a sam montaż przebiegał sprawnie.
Grzegorz Pietrucha- zastępca Prezesa
EKOBUD
Z uznaniem podkreślamy profesjonalne podejście firmy do naszych wymogów i życzeń dotyczących zamawianych mebli oraz rzetelność i terminowość w realizacji zamówienia. Firma MIL System dostarczyła nam meble posiadające wysokie walory użytkowe i estetyczne. Dostawa została zrealizowana terminowo, montaż przebiegał sprawnie, szybko i bezproblemowo. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę jako kompetentnego i rzetelnego partnera.
Dyrektor Kamila Kaniewska
KORONA HOTEL
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą MIL SYSTEM. Obsługa przebiegała bardzo profesjonalnie, pracownicy jak zawsze wykazali się zrozumieniem i fachową pomocą. Kontakt z wykonawcą był przyjemnością na każdym etapie realizacji inwestycji.
HOTEL MAZURY GOLF & COUNTRY CLUB
Firma M.I.L- SYSTEM została wybrana jako dostawca mebli hotelowych do Hotelu Mazury Golf Club & Country. Wyżej wymienione produkty charakteryzują się wysoką estetyką oraz solidnym wykonaniem. Z uznaniem podkreślamy profesjonalne podejście firmy M.I.L. SYSTEM do naszych wymogów i życzeń dotyczących zamawianych mebli oraz rzetelność i terminowość w realizacji zamówienia. Polecamy firmę M.I.L.-SYSTEM jako godnego zaufania partnera świadczącego swoje usługi rzetelnie i fachowo.
Stanisław Dubrow - Dyrektor Zarządzający
TOP HOTEL (AKTUALNIE BEST WESTERN AIRPORT MODLIN)
Chcę wyrazić swoje podziękowanie dla Firmy M.I.L.SYSTEM za realizację naszego zamówienia, które dotyczyło stołów do nowo otwieranej Restauracji Cynamon w Hotelu Best Western w Nowym Dworze MAZOWIECKIM. Jesteśmy usatysfakcjonowani prezentacją możliwości firmy, kolorystyki blatów stołów, podstaw oraz jakości produktu, jakie zaprezentował nam przedstawiciel firmy M.I.L. SYSTEM na spotkaniach w naszym hotelu. Samo zamówienie i sposób realizacji zamówienia również jest godny pochwały i naśladowania.
HOTEL PAPAVER
Firma M.I.L.–System została wybrana jako dostawca mebli konferencyjno- bankietowych do Hotelu Papaver w Ślesinie.Zamówienie obejmowało dostawę krzeseł stalowych, stołów składanych konferencyjnych, stołów okrągłych oraz akcesoria hotelowe.Wymienione przeze mnie wyżej produkty oceniam jako estetyczne, praktyczne oraz wykonane w solidny sposób. Użytkowanie ich nie stwarza żadnych problemów, natomiast szczególnie polecam krzesła bankietowe, które są lekkie oraz łatwo z ich tapicerki usunąć zabrudzenia
Anna Marczak -dyrektor hotelu
DANA HOTEL
Zakupiliśmy w firmie M.I.L. SYSTEM podłogę taneczną i jesteśmy bardzo zadowoleni: dobra jakość, łatwość układania i aranżacji, odporna na ścieranie. Jak najbardziej polecam firmę jako dostawcę bardzo fachowa i szybka obsługa.
Sebastian Nocuń - Dyrektor Operacyjny
MERCURE KASPROWY. HOTEL
Zdecydowanie polecilibyśmy firmę Mil System każdemu Inwestorowi. Kontakt z firmą bardzo profesjonalny, dostarczone towary na najwyższym poziomie. Współpraca przebiegała bardzo sprawnie i szybko. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupionej podłogi Macarena – spełnia nasze wszelkie oczekiwania. Estetyczny wygląd, krótki czas i łatwość montażu oraz demontażu, lekkie elementy.
Zbigniew Kajda - Dyrektor Zarządzający
RADOCZA PARK HOTEL*** ACTIVE&SPA
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z kontrahentem i polecamy zakupy w firmie MIL System. Jednym z licznych zakupionych przez nas towarów była składana podłoga, jej główne zalety to: łatwy montaż i demontaż, solidna konstrukcja, estetyczny wygląd.
Marek Jędrzejewski – Właściciel
SALA WESELNA EDEN W STARYCH BUDACH
Współpracujemy z firmą Mil System od kilku lat i stale domawiamy potrzebne nam artykuły- głównie krzesła oraz stoły. Zamówienia zawsze były realizowane na czas i nigdy nie zawiedliśmy się na kontrahencie. Pani, która nas obsługuje jest bardzo miła i sympatyczna, zawsze służy pomocą i doradą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wszystkich dotychczas dostarczonych produktów- zarówno krzesła, jak i stoły bardzo długo nam służą, nie mamy żadnych problemów z jakością ich wykonania.
Adam Szadurski - Kierownik Gastronomii
HOTEL WARSAW PLAZA
Współpraca z firmą MIL SYSTEM to nie tylko profesjonalna obsługa ze strony firmy oraz szeroki asortyment sprzętów hotelarsko – konferencyjnych, ale przede wszystkim bardzo nowatorskie rozwiązania. Oferty i zamówienia zawsze były realizowane szybko i sprawnie, w wyznaczonym wcześniej terminie. Całokształt pracy kontrahenta oceniam bardzo profesjonalnie i pozytywnie. Polecam!
DWÓR STARY CHOTÓW
Polecam współpracę z firmą Mil System, która dostarczyła krzesła bankietowe oraz akcesoria hotelowe do Dworu Stary Chotów. Od kilku lat współpracuję z dostawca i nigdy mnie nie zawiódł. Zamówienia są realizowane ekspresowo , a dostarczony towar jest zawsze najwyższej jakości. Opinię wystawiła Pani Barbara Krzyżak właścicielka Dworu Stary Chotów.
Dyrektor Biura Zarządu Kamila Orłowska
ZWIĄZEK LUSTRACYJNY SPÓŁDZIELNI PRACY
Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy potwierdza wysoką jakość usług świadczonych przez firmę MIL SYSTEM. W/w firma została wybrana jako dostawca mebli konferencyjno-bankietowych do naszej sali bankietowej w Warszawie. Zamówienie obejmowało dostawę krzeseł stalowych oraz stołów konferencyjnych składanych- wymienione produkty charakteryzują się wysoką estetyką oraz solidnym wykonaniem.
Mirosław Moczarski - Wiceprezes Zarządu Polaris Hospitality Enterprises
DOUBLE TREE BY HILTON WARSAW CONFERENCE CENTER AND SPA
Firma MIL SYSTEM została wybrana jako dostawca mebli konferencyjno-bankietowych do hotelu DoubleTree by HILTON Hotel & Conference Centre w Warszawie. Umowa obejmowała dostawę krzeseł aluminiowych, składanych stołów konferencyjnych, stołów bankietowych okrągłych oraz stołów bufetowych ze szklanymi blatami. Z uznaniem podkreślamy profesjonalne podejście firmy MIL SYSTEM oraz dostosowanie oferty do naszych wymogów i indywidualnych potrzeb.
Marek Pawłowicz- Prezes Zarządu
BELVEDERE. HOTEL
Firma MIL-SYSTEM została wybrana jako dostawca mebli konferencyjno-bankietowych do Tatra Club 2000 Hotel Belvedere Sp. z o.o. Umowa obejmowała dostawę krzeseł stalowych,pokrowców na krzesła, stołów konferencyjnych,stołów bankietowych i koktajlowych oraz pokrowców na stoły. Z uznaniem podkreślamy profesjonalne podejście firmy MIL System do naszych wymogów i życzeń dotyczących zamawianych mebli.Dostarczony towar posiadał wysokie walory użytkowe i estetyczne, dostawy przebiegały terminowo i sprawnie
Monika Wasilczuk - Zastępca Dyrektora Generalnego
AIRPORT HOTEL OKĘCIE - KONCEPT 2000 SP. Z O.O.
Wyposażając Airport Hotel Okęcie w Warszawie poszukiwaliśmy partnera, który zapewniłby nam funkcjonalne meble najwyższej jakości. Meble spełniające nasze oczekiwania zaproponowała nam firma M.I.L. SYSTEM. Przedstawiono nam bogatą ofertę wyposażenia konferencyjno-bankietowego, a także szeroki wybór indywidualnej kolorystyki. Zamówienie zostało zrealizowane terminowo, a sam montaż mebli przebiegał bardzo sprawnie i szybko.
Prezes Mariola Grabowska
KOLUMNA PARK. HOTEL
Firma MIL System z końcem 2015r dostarczyła 10 szt. stołów koktajlowych do Hotelu Kolumna Park Dobrodzień, Pani prezes Mariola Grabowska poleca współpracę z firmą która wykazała się dużym profesjonalizmem, terminowością i wysoką jakością oferowanych stołów. Inwestorka zapewniła że będzie korzystała z oferty firmy również przy planowanym zakupie stołów konferencyjnych.