Jak wybrać catering na bankiet karnawałowy?

Jak wybrać catering na bankiet karnawałowy?

17 stycznia 2019

Czas bankietów karnawałowych trwa w najlepsze. Wspólne rozmowy, wymiana poglądów, posilanie się pysznymi przekąskami – dzięki temu atmosfera w firmie znacząco się poprawia, co wpływa na pozytywne kontakty pracowników już podczas realizowania konkretnych projektów. Jeśli planujesz zorganizować bankiet i skorzystać z usług firmy cateringowej, sprawdź, co musisz wiedzieć.

Przejrzyj opinie

Przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnej firmy, zorientuj się, czy wśród Twoich znajomych nie znajdą się osoby, które mają sprawdzone cateringi. Dzięki temu dostaniesz informację z pierwszej ręki o tym, czy firma jest solidna a menu smaczne i różnorodne. Jeśli nikt w Twoim otoczeniu nie miał doświadczeń z konkretną firmą cateringową, zasięgnij rady użytkowników Internetu. Po wyguglowaniu konkretnych podmiotów, zajmujących się tego typu działalnością, sprawdź opinie klientów firmy, czy to na Facebooku, czy na Googlach. Tam uzyskasz chociażby częściowe informacje o tym, z kim masz do czynienia.

Czy potrzebujesz mebli?

Jedni wybierają restauracje na miejsca wigilii pracowniczej, inni wynajmują tylko salę lub decydują, by spotkanie odbyło się w siedzibie firmy. W dwóch ostatnich przypadkach może okazać się, że problemem jest brak mebli. Jeśli wiesz, że krzeseł i stołów może zabraknąć, wybierz firmę cateringową, która ma w swojej ofercie wynajem mebli. Możesz także od razu zasięgnąć informacji o firmach, które są nastawione stricte na wynajem mebli cateringowych i bankietowych. Nie ryzykuj, że dla któregoś z pracowników zabraknie miejsca przy stole.

Sprawdź menu

Kolejnym krokiem jest sprawdzenie, jakiego typu potrawy są oferowane przez daną firmę cateringową. Jeśli jest to ograniczona i nieurozmaicona liczba dań, to lepiej zrezygnować. Menu na bankiet karnawałowy powinno przewidywać różne preferencje żywieniowe naszych współpracowników. Postarajmy się przygotować opcję dla bezglutenowców oraz wegan. Jeśli chcesz sprawdzić smak potraw, możesz poprosić firmę cateringową o zaprezentowanie próbek pożywienia. W ten sposób dowiesz się, czy różnorodność potraw przekłada się na ich smak.

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również