Jak zorganizować przyjęcie andrzejkowe?

Jak zorganizować przyjęcie andrzejkowe?

24 października 2018

Kiedy nadchodzi jesień, za sobą mamy już sezon bankietów komunijnych, wesel organizowanych w ogrodach i licznych garden party. Ale chociaż mijające ciepłe miesiące zabierają ze sobą okazję do imprez w wiosennym cieple i letnim słońcu, jesienią również nadarzają się liczne okazje do wspólnego spędzania czasu. Jedną z nich są tradycyjne Andrzejki, obchodzone co roku 30 listopada – w wigilię dnia św. Andrzeja.

Andrzejki firmowe

Andrzejki to świetna okazja do tego, by zorganizować firmową imprezę i stworzyć okazję do integracji szefostwa i pracowników. Eleganckie party w stylu biurowym może mieć fantastyczną atmosferę, w której bliżej poznamy pracowników innych działów. Po zorganizowaniu odpowiednich stołów bankietowych i krzeseł bankietowych uczestnicy będą mogli swobodnie korzystać z cateringu na przyjęciu. Na pozór banalne wróżby, takie jak przelewanie wosku, mogą być świetną okazją na rozluźnienie atmosfery i firmową integrację!

stół

Andrzejki jako impreza rodzinna

Szukasz pretekstu, żeby zachęcić członków rodziny do dużego rodzinnego zjazdu? Andrzejki to świetna okazja. Po wynajęciu sali i zorganizowaniu cateringu pozostaje tylko zdecydować się na atrakcje. Proste wróżby i zabawy będą świetną rozrywką dla dzieci, dzięki którym te nie będą się nudzić na rodzinnej imprezie. Młodsze dzieci z powodzeniem można zaangażować do zabawy w układanie butów, a starsze do wróżenia z wosku. Z kolei dorośli mogą bawić się w późniejszych godzinach podczas wróżb z kart, a dla starszej części rodziny wróżby to świetna okazja, by wspominać anegdoty.

Andrzejki z przyjaciółmi

To chyba najbardziej popularna forma spędzania tego święta. Wiele osób wybiera gotowe imprezy w klubach czy spotkania w domowym zaciszu. Możemy jednak skusić się na zorganizowanie większego przyjęcia, gdzie spotkają się różne grupy naszych znajomych, a przyjaciele przyjdą z partnerami. Popularne wróżby mogą być świetną okazją na wspólną zabawę i powrót do beztroskiej rozrywki. Spędzenie tego zimnego, listopadowego wieczoru w towarzystwie najbliższych na pewno sprawi nam dużą przyjemność.

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również