Parkiet, który porwie do tańca

Parkiet, który porwie do tańca

13 września 2017

Rodzaj podłogi jest istotnym elementem każdego domu. Wybierzemy panele drewniane, laminowane, ceramikę czy terakotę? Są to istotne pytania dla każdego świadomego dekoratora domowego wnętrza. Pytania, nad którymi spędza nierzadko wiele godzin. Nie inaczej jest w przypadku hoteli czy restauracji. Tutaj podłogi muszą być jednak wytrzymalsze, uniwersalne i praktyczne. Największe pole do popisu, ale też do główkowania, mają właściciele firm organizujących imprezy taneczne: eventy, wesela czy pokazy. Tam, gdzie ludzie będą tańczyć, podłoga ma znaczenie kluczowe.

Czy tylko kolor ma znaczenie?

Przy wyborze podług najczęstszym kryterium, którym się kierujemy, jest kolor. Kolor ścian, mebli, a także ogólny charakter miejsca brane są pod uwagę, gdy szukamy tego, co chcemy położyć na ziemię. Nierzadko jednak zapominamy o tym, co najważniejsze – od zadania sobie pytania, do czego ta podłoga służy? Czy w naszej sali goście tylko po niej przechodzą, czy bawią się na niej dzieci, a może służy ona do tańca? Jeśli dotyczy Cię ostatni przykład, warto zorientować się, co rynek ma do zaoferowania.
mil2Podłoga taneczna powinna być przede wszystkim wytrzymała, prosta w montowaniu oraz łatwa do transportu i magazynowania. Ważne też, by w 100% odpowiadała naszemu wyobrażeniu o jej zastosowaniu – czy będzie zamontowana wewnątrz budynku, czy na zewnątrz? Najwygodniejszym rozwiązaniem na rynku jest podłoga składana. Wielkim plusem tego rozwiązania jest to, że można ją łatwo rozłożyć, złożyć i przewieźć – nie wymaga to od nas skomplikowanych instrukcji. Ponadto można ułożyć ją w dowolnej konfiguracji. To atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie zmiany. Jeśli już zdecydujemy się na konkretny model, dopiero wówczas warto pomyśleć o kolorze. Nasz parkiet taneczny musi być nie tylko funkcjonalny. Musi olśnić gości!

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również