Pokrowce na krzesła

Pokrowce na krzesła

12 stycznia 2016

Przyjęcia to nie tylko stoły czy krzesła bankietowe. To o wiele więcej – aranżacja całego wnętrza, kwiaty, zastawa, sztućce i wreszcie pokrowce na krzesła. Te ostatnie to świetny pomysł na idealny wystrój sali bankietowej, a nawet wnętrza domu.

1_YT18A-507x700Pokrowce na krzesła najczęściej wybiera się podczas planowania przyjęcia ślubnego, świątecznego obiadu, komunii czy wielkiej gali. Dobre pokrowce sprawdzą się w każdej sytuacji. Szczególnie że nie zawsze organizatorom odpowiadają dostępne krzesła. Nie chodzi tu o ich kształt czy wygodę, ale czasem zwyczajnie o kolor obicia czy sam rodzaj materiału. Pokrowce diametralnie zmieniają wygląd krzesła. Sprawiają, że staje się bardziej eleganckie i co ważniejsze, pasuje do ogólnej koncepcji.
Pokrowce na krzesła to rozwiązanie idealne. Dlaczego? Przede wszystkim nadają indywidualnego charakteru danemu pomieszczeniu. Pozwalają na całkowitą zmianę wizualną. Jednak niekiedy ważniejsze jest to, że pokrowce chronią meble bankietowe przed ewentualnym uszkodzeniem. Jak wiemy, na przyjęciach zabrudzenia są normą. A nie ukrywajmy, znacznie łatwiej jest wyprać pokrowiec, aniżeli wymienić obicie konkretnego krzesła.
Nakrycia powinny na stałe wejść do wyposażenia restauracji, sal bankietowych czy domów weselnych. Najlepiej, jeśli dany lokal dysponuje kilkoma kolorami pokrowców. Nie chodzi tutaj jedynie o różnorodność. Czasem organizator danego przyjęcia może chcieć, aby pokrowce były w kolorze écru lub ivory, a nie zwyczajnym białym. Co ważniejsze, kolory w zależności od charakteru przyjęcia można łatwo zmieniać. W przypadku ślubu kolor praktycznie zawsze jest biały. Jednak w przypadku innych przyjęć już niekoniecznie. Dlatego wiele miejsc, organizujących przyjęcia oferuje produkty w całej palecie barw.
Ciekawe jest to, że kilka pokrowców założonych na krzesła może całkowicie zmienić dane wydarzenie. Pokrowce nadają szyku, elegancji i wytworności. Dlatego dzięki tak małemu zabiegowi możemy zamienić zwykłe przyjęcie w wytworny bankiet.

Pozdrawiamy,

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również