Stół a sala konferencyjna w firmie

Stół a sala konferencyjna w firmie

27 czerwca 2017

Sala konferencyjna. Miejsce wielu spotkań na najwyższym szczeblu. To właśnie tutaj odbywają się wielogodzinne negocjacje biznesowe. To właśnie tutaj zapadają najważniejsze decyzje dla losów firmy. Właśnie dlatego ergonomia tego pomieszczenia jest tak istotna. Aby posiedzenia odbywały się w komfortowych warunkach, niezbędne są wygodne meble konferencyjne. Ma to również znaczenie dla estetyki wnętrza. Dlatego należy przemyśleć ich wysokość, szerokość czy ustawienie.

Sala konferencyjna to istotne pomieszczenie w każdej firmie. Bardzo często pełni funkcję reprezentacyjną, bowiem do niej zapraszani są ważni goście. Dlatego nawet detal może zadecydować o końcowym sukcesie. A takim „detalem” jest z pewnością stół konferencyjny, który – podobnie jak w przypadku lady recepcyjnej – niesie ze sobą przekaz. Odzwierciedla styl firmy.

Jeśli zdecydujemy się postawić na stół z pokaźnym, grubym blatem, wtedy pokażemy dostojność i stabilność. Demonstracja siły. Z kolei styl minimalistyczny jest utożsamiany z nowoczesnością i praktycznością. Coraz większą popularnością cieszą się jednak lekkie stoły (najczęściej ze szklanymi elementami), które ukazują nieszablonowość i kreatywność.

Wyznaczają zupełnie nowe trendy w aranżacji biurowych wnętrz.

Stoły konferencyjne – tak samo jak krzesła, kolory ścian czy oświetlenie – powinny pasować do charakteru konkretnej instytucji. Zupełnie inaczej podejdziemy do kwestii aranżacji sali konferencyjnej w firmie informatycznej, a zupełnie inaczej w instytucji państwowej. Wizerunek odgrywa bardzo ważną rolę, design musi być dopasowany bezbłędnie. Dlatego polecamy poprosić o pomoc doświadczonego architekta, który zaproponuje szereg możliwości do konkretnego pomieszczenia, aby udało się znaleźć „złoty środek”.

Jeśli sala konferencyjna ma być uniwersalnym miejscem, gdzie mają się odbywać nie tylko spotkania zarządu, ale również szkolenia, prelekcje czy bankiety, projekt stołu powinien być dobrze zaplanowany. Mówimy oczywiście ponownie o komforcie, więc nie bez znaczenia jest kształt i wielkość oraz dodatkowe wyposażenie np. multimedialne, aby przedstawić prezentację w wygodny sposób.

Autor

milsystem

Zostaw komentarz

Newsletter

Polecamy również